-->

Методична скарбничка

вчителя, вихователя, батьків

Інтернет-проект "Знаємо і любимо Росію"

 

Вірші, загадки, вікторини

 ☻ АНГЛІЙСЬКА МОВА ДЛЯ ДІТЕЙ

Навчалки, запоминалки

 

 

 

ЗМІСТ

Загадки-рими

Люди

Одяг

Школа, шкільні приналежності

Будинок (меблі, домашні речі)

Продукти харчування, овочі, фрукти

Вікторина про англійські літери та слова

Букви загадують загадки

Російсько-англійські шаради

Прикольні вірші для уроків

Навчання за кордоном

           

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА ЗА КОРДОНОМ: ЯКУ КРАЇНУ ВИБРАТИ

 

Вивчення англійської мови за кордоном - одна з найбільш затребуваних послуг. Освітні центри Росії пропонують десятки програм з поліпшення мовних навичок в одній з англомовних країн світу. Яку ж країну вибрати, і на які критерії звернути увагу при виборі?

Перед тим як приступати до вибір курсів і конкретної освітньої програми, слід визначитися з цілями, які ви переслідуєте, вирушаючи на навчання за кордон. Якщо вас цікавить можливість подальшого працевлаштування та переїзду на постійне місце проживання, то отримання освіти в США навряд чи стане для вас хорошим вибором. Отримання громадянства і працевлаштування для іноземних громадян в Америці надзвичайно проблематичні, а вартість навчання - істотно вище, ніж у більшості європейських країн. Набагато більш виправдано проходження мовних курсів і освіти в Австралії, Канаді, Новій Зеландії, де до охочим приїхати назавжди ставляться з набагато більшим інтересом.

Сказане про США в цілому вірно і для Великобританії - вступити в англійські вузи досить складно, а суворе міграційне законодавство значно ускладнює процес працевлаштування. Альтернативою навчання в Англії може стати англійська мова в Ірландії. Вартість навчання і проживання тут набагато більш низька.

Однак далеко не всі будують плани, що далеко йдуть, вирушаючи на мовні курси за кордон: багатьох людей це просто хороший спосіб поєднати приємне з корисним, провести відпочинок і заодно поліпшити володіння іноземною мовою. Для таких студентів підходящим варіантом може стати вивчення англійської на Мальті. Мальта - двомовна країна, в якій панує м'який клімат, а купальний сезон триває півроку. Тут діє величезна кількість мовних шкіл, багато з яких входять до найбільші міжнародні мережі і пропонують освітні послуги найвищої якості. Вдень ви зможете займатися з професійними викладачами у просторих і добре обладнаних класах, а ввечері відпочивати на мальтійському узбережжі, відвідувати місцеві кафе та ресторани.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Здоровий спосіб життя (ЗСЖ): вірші, пісні, пісні-переробки

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

© 2014 Методична скарбничка