вчителя, вихователя, батьків

Кращі вірші про кохання

 

Зрада

  ПСИХОЛОГІЯ: ЧОЛОВІК І ЖІНКА

Зрада

 

 

 

 ЗМІСТ

Приборкання свекрухи

Правила сварки

Зради, зрада

Принципи здорової кохання

Міфи і правда про шлюб

Умови міцного шлюбу

 

 

 

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

 

 

    

Ознаки чоловічих зрад

Основні причини подружньої зради

Зрада відвідала ваш будинок?!

Як впоратися з зрадою

 

  Ознаки чоловічих зрад, або Як зловити зрадника за хвіст

 

Ви ще не зіткнулися з зрадою? Перебуваєте у впевненості, що це ніколи з вами не станеться? Прокиньтеся! Ви впевнені, що ваш чоловік перебуває зараз саме там, де він сказав?

Закохана жінка - саме наївне створіння на світі! Саме ця ідеалізація не дозволяє прекрасній половині людства дивитися на своїх чоловіків через скла суворої дійсності. І наче маленька дівчинка, кожна бачить в своєму обранцеві ідеал, в якому одночасно поєдналися прекрасний принц, Ромео і Бетмен. Поки жорстока реальність не розбиває вщент ці рожеві окуляри.

Зараз, мабуть, настав час відкрити очі і дізнатися нарешті, чи дійсно ваш чоловік вам зраджує або це плід розігрався уяви. А щоб розуміти, чи все благополучно в «датському королівстві», у ваших стосунках, необхідно знати 8 ознак його зради.

 

1. Сліди на тілі. Коханки, як кішки, мітять територію, залишаючи на тілі вашого благовірного сліди своєї присутності. Найчастіше ви можете виявити подряпини пристрасті на спині, грудях або стегнах невірного партнера. А ось, наприклад, засоси мають тенденцію з'являтися в самих несподіваних місцях.

2. Сліди на одязі. Як немає такого солдата, який не мріяв би бути генералом, так і немає такої коханки, яка не мріяла б стати дружиною. У боротьбі за вашого чоловіка запах її парфумів на його одязі і сліди губної помади або блиску на сорочці, краватці або брюках зрадника, улюблена зброя в арсеналі вашої суперниці.

3. Сліди в машині. Як би випадково залишені на задньому сидінні автомобіля рукавичка, бюстгальтер, сережка або знайдений вами фантик від використаного презерватива в бардачку або підлокітнику його машини - улюблена тема жінок, претендують на одружених чоловіків.

4. Телефон. Вашому чоловікові приходять нічні СМСки? А може, він бере з собою телефон у ванну і туалет? І нарешті, «виходить покурити» і тут же телефонує кому-то, а як тільки ви з'являєтеся на горизонті, згортає спілкування - це основний ознака невірності.

5. Зовнішність. Ще одна ознака зради - зміна ставлення до своєї зовнішності вашого коханого. Найчастіше упор робиться на гігієну і підкреслення своєї мужності в очах вашої потенційної суперниці. Тому, мої хороші, будьте пильні, якщо ваш ловелас біжить в спортзал і, немов кролик-енерджайзер, трудиться над кубиками в тому місці, де ще недавно знаходився влаштовує його повністю кульку. Майте на увазі, якщо він зачастив в душ і оновив гардероб (особливо це стосується нижньої білизни), є висока частка ймовірності, що виною тому брюнетка з «видатними достоїнствами» або гламурна блондинка.

6. Секс. Коли чоловік користується послугами повій - навряд чи ви помітите які-небудь зміни в сексуальній поведінці. Зовсім інша пісня, якщо ваш милий завів коханку. Оскільки «коханка» похідне від слова «любити», це говорить про емоційної прихильності або навіть закоханості в жінку на стороні. У цьому випадку бажання займатися сексом зі своєю законною половиною пропадає зовсім. І чоловік знайде тисячу причин, щоб близькість не відбулася (втомився на роботі, погано себе почуваю і ін), а якщо щось і відбувається, то виключно за вашою ініціативою.

7. Гроші. Коли чоловік заробляє начебто стільки ж, скільки і завжди, але при ви бачите, що грошей стало відчутно менше. Причина парадоксу проста - він витрачає всі на нову пасію, природно, ущемляючи при цьому інтереси сім'ї. А якщо ви перевищите встановлений чоловіком ліміт - сварки не уникнути. Для нього ви тепер все одно, що валіза без ручки, - кинути шкода, а нести тягар.

8. Аврали на роботі. Його часті затримки на роботі, не є ознакою зради тільки в тому випадку, якщо ваш чоловік трудоголік. Якщо ж в особливій любові до роботи він помічений не був, можна починати бити тривогу. І причина періодичних затримок не в тому, «що він робить», а в тому, з ким він це робить».

І наостанок, щоб правильно використовувати шпаргалку ознак зради з вашим чоловіком, я дам вам ключ: 4 ознаки з восьми - він вам точно змінює; якщо збігаються 3 ознаки зради, - ваш партнер ходить на сторону з високою часткою ймовірності. Два і менше - привід придивитися до нього уважніше.

І ще, ніколи не втрачайте голову і почуття власної гідності. Пам'ятаєте, у вас завжди є можливість все виправити.
 

Автор: Аліса Метелина, психолог.
Джерело:
http://www.alisa-metelina.ru

нагору

   «Зрада» відвідала ваш будинок?!

 

«Зрада!» - це слово викликає у людей масу негативних емоцій, таких як образа, злість, роздратування і навіть біль, що пронизує все тіло. Мурашки біжать по шкірі тільки від однієї думки про невірність партнера, і здається, що весь світ завалиться, якщо це станеться.

І раптом це сталося!!! В голові проноситься рій думок «Чому?», «За що?», «Як себе вести з ним або з нею?», «Що мені робити далі?» і т. д. До цих думок додається почуття образи, за яким слід маса звинувачень в адресу партнера. Після чого деякі подружжя переходять до рішучим, іноді агресивним діям, що остаточно руйнує шлюбний союз або перетворює своє життя на кошмар.

Пекельна суміш негативних емоцій і почуттів діє як бомба сповільненої дії, навіть якщо один з подружжя намагається робити вигляд, що нічого не сталося. При цьому намагається знайти виправдання вчинкам свого чоловіка або дружини, або намагається забути про неприємний вчинок партнера. Бажання приховати емоції глибоко в себе породжує напругу і роздратування, які поширюються на всіх оточуючих навколо. Подружжя починають віддалятися один від одного ще більше, замовчуючи про свої почуття. Цього не можуть не помічати діти, які теж дуже гостро можуть переживати сварку батьків.

Вирішувати питання зради конфліктом і криками із звинуваченнями, скажете Ви, марно, мовчати теж! Що ж тоді робити?

Для початку треба трохи заспокоїтися, хоча це дуже важко, і чесно відповісти на питання «чи Хочете ви зберегти шлюб чи ні?». Якщо ні, то вище викладене Вам підходить, вибирайте будь-який підходящий варіант. Якщо ж ви дорожите партнером, любите його і найголовніше для вас зберегти сім'ю, подумайте, що могло бути причиною появи суперника чи суперниці. І вже, виходячи з цього, приймайте рішення.

Не все так просто, подумали Ви! Чому Я повинен про це думати! Та тому, що Ви хочете зберегти шлюб, а значить, від вас дуже багато залежить. Не варто мовчати про свої почуття, необхідно поговорити зі своїм чоловіком або дружиною про те, що Ви відчуваєте, найголовніше не переходити на крик і не звинувачувати і спробувати разом вирішити, що вам робити далі.

Не кожна людина замислюється над причинами зради, так як переживає сильні негативні емоції, які заважають тверезо мислити. Вони можуть бути абсолютно різними, починаючи від банального пошуку нових відчуттів до спроби довести собі свою привабливість.

Найпоширеніший випадок появи суперника або суперниці це відсутність емоційної близькості між подружжям. Рутина і побут здатні поглинути найщиріші почуття між партнерами, і більшість сімейних пар потрапляє в цю пастку. У зв'язку з масою справ на роботі і вдома, з турботою про дітей, подружжя забувають один про одного. І в цей момент починається пошук уваги з боку протилежної статі і нових емоцій.

Що необхідно зробити, щоб цього НЕ сталося:

 

• Намагайтеся більше розмовляти один з одним, розповідайте своєму партнерові про свої почуття, переживання, тривоги і турботах, так як напевно ви потребуєте підтримки. Не мовчіть, якщо вам щось не подобається, намагайтеся поговорити в спокійній формі чого б вам хотілося, але не звинувачуйте партнера в тому, що вас не влаштовує. Інакше тоді він вас не почує, а просто почне шукати виправдання і в результаті чого виникне конфліктна ситуація.

• Проводите спільно вільний час, знайдіть загальне сімейне захоплення, займіться всією сім'єю спортом (катання на лижах, роликах, ковзанах, велосипедах ...) або якимось іншим цікавим для вас справою. Ніщо так не пов'язує людей як загальні інтереси.

Не надавайте значення дрібницям, які часто викликають роздратування. Наше життя складається з дрібниць і постійне зациклення на дрібницях перетворює наше життя на кошмар, постарайтеся спокійніше реагувати на кинуті шкарпетки або взуття, немитий посуд, розкидані іграшки. Це і є ваша життя, радійте цим моментам, тому що всього цього може не бути. Постійне роздратування і крики змушують чоловіка або дружину шукати спокою на стороні.

Поділіть обов'язки по дому та доглядом за дітьми. Це дуже важливий момент, дуже часто жінка бере на себе всі обов'язки по дому та догляд за дітьми і стає настільки завантаженої цими турботами, що їй просто колись приділити час коханому чоловіку. Обговоріть це питання з чоловіком, він може відвезти або забирати дітей зі школи або садочка, виносити сміття і хоча б іноді мити посуд, виділити час для гри з дітьми або перевірки домашнього завдання зі школи. Така домовленість зробить вашу родину дружніше, ви станете швидше справлятися зі справами, і у вас з'явиться вільний один для одного.

• Цінуйте час, проведений разом. Дуже часто ми проводимо час у закиди і звинувачення, але коли ми розуміємо, що можемо втратити коханої людини (він може піти, захворіти і т. д.), ми розуміємо, наскільки важливий для нас людина і лише тоді починаємо шкодувати про скоєне, але дуже часто буває занадто пізно. Тому цінуйте те, що у вас є.

Якщо ваш будинок відвідала «зрада», протестуйте себе за вищеописаних пунктів і спробуйте змінити свою поведінку, і ви побачите результати. Відновлення емоційної близькості та теплоти між партнерами зміцнює відносини і виключає ризик появи зради.

Удачі вам!

Будьте щасливі!

Автор: Е. Ю. Долгушева, психолог.

Джерело:

нагору

   Основні причини подружньої зради

 

Існує 17 основних причин, по яких люди ходять наліво, стверджується в книзі відомого американського психотерапевта Міри Кіршенбаум «Коли хороші люди зраджують».

Ось тези з цієї книги.

 

1. Спроба знайти себе

«Тривалий час у вашому житті існують сили, які заважають вам бути собою, виражати себе, - пише Кіршенбаум. - Зрада - найкращий спосіб зрозуміти, як бути тим, ким ви насправді є».

 

2. Випадковий зв'язок

«Ви не планували цього робити... але опинилися в невдалому місці в невдалий час».

 

3. Сексуальна паніка

«Ви відчуваєте, що ваша сексуальна сила згасає, починаєте панікувати і вступаєте в любовний зв'язок, щоб довести, що ви нітрохи не стали слабшими в ліжку».

 

4. Давай уб'ємо стосунки (і знову їх воскресимо)

«Ідея полягає в тому, що про зраду стане відомо, і це завдасть шлюбові удару, який або знищить його, або зробить сильніше».

 

5. Криза шлюбу

«Якщо не приділяти одне одному досить часу й уваги, шлюб заходить у глухий кут або в ньому з'являється безліч проблем, тому... ви заводите стосунки на стороні».

 

6. Продати себе якомога дорожче

«Ваше життя йде далі, а чоловік відстає. За допомогою позашлюбного зв'язку ви хочете бути з кимось, хто, як вам здається, краще відповідає вашому становищу».

 

7. Бажання підігріти шлюб

«Підсвідомо ви сподіваєтеся, що сама зрада чи те, що про неї дізнається чоловік, зробить ваші стосунки більш пристрасними».

 

8. Мені просто потрібне виправдання

«Хай це нечесно, але ви так багато працювали, що для вас зрада - найкращий спосіб подарувати собі трохи задоволення».

 

9. Втеча

«Ви хочете розірвати шлюб, але боїтеся просто піти, а тому сподіваєтеся, що зрада покладе всьому кінець: або вас прожене чоловік, або коханець дасть вам сміливості піти».

10. А що, якщо...

«З допомогою зради ви намагаєтеся перевірити, що буде, зрозуміти, чи можна отримати з кимось іншим те, чого вам бракує у шлюбі. А якщо можна, то чи велика різниця, як ви думали».

 

11. Прагнення відволіктися

«Справи йдуть кепсько, ви засмучені, збиті з пантелику життям, і з допомогою зради намагаєтеся абстрагуватися від усіх цих труднощів, створивши свого роду любовний оазис».

 

12. Сурогатний засіб

«Вам потрібна якась допомога: наприклад, ви хочете підняти самооцінку. І стосунки на стороні дають вам таку можливість».

 

13. Чи можу я подобатися?

«Ви старієте, ваш шлюб заходить у глухий кут, і ви замислюєтеся про те, чи здатні досі комусь сподобатися, чи можна у вас закохатися, чи можете ви підтримувати палкі стосунки».

 

14. Бажання набути досвіду, якого не було

«У вас було не так багато партнерів до шлюбу, і ви відчуваєте, що знехтували важливим для себе досвід».

 

15. Помста

«Ви злитеся на чоловіка за завданий біль і заводите стосунки, щоб помститися, навіть коли чоловік ніколи не дізнається про вашу зраду».

 

16. Криза середнього віку

«Він зустрічається рідко. Таку зраду зазвичай можна пояснити іншими причинами, такими як «сурогатний засіб» або «криза шлюбу».

 

17. Нереалізовані потреби

«Незважаючи на те, що у вас є певні запити, ваш партнер їх не виконує. З допомогою зв'язку на стороні ви намагаєтеся їх реалізувати».

 

Джерело: М. Кіршенбаум «Коли хороші люди зраджують»

нагору

   Як впоратися з зрадою

 

Зрада - поняття досить широке, і кожен вкладає в нього свій зміст. Це може бути і ущемлення інтересів людиною, з яким ви довіряли, і зрада партнера, і порушення зобов'язання з негативними наслідками друзями або діловими партнерами.

Незмінним залишається той факт, що внаслідок зради у серці залишається рана, і людина може втратити віру в людей. Яким же чином можна допомогти собі пережити зраду?

Часто ми всі шукаємо підтримки у друзів і близьких, відкриваємо душу, довіряємо таємниці, в цей момент не розраховуючи бути обдуреними. Кожному людині хочеться відчувати душевне тепло і впевненість у підтримці і допомозі. Ми починаємо покладати на улюблених і близьких людей надії, а іноді і відповідальність за своє життя. І тим болючіше зраду, чим більше довіри викликав зрадив чоловік.

В момент, коли людина розуміє, що він відданий, його переповнюють емоції. Наприклад, якщо жінці змінив чоловік - всі її вчинки і думки будуть визначені емоціями. Вона шукає причини, займається самокопанням, намагається знайти в собі недоліки, а часто і винить себе. Пізніше вона може зненавидіти недбайливого чоловіка, вважає негідником і руйнівником щасливого сімейного життя. Потім настає момент, коли загострюється почуття жалю по відношенню до себе, жінка згадує, скільки в шлюб було вкладено сил, починається депресія. Під впливом цих емоцій деякі жінки починають дзвонити своїм колишнім чоловікам, пропонувати почати відносини знову, а часом і проклинати, погрожувати, звинувачувати. Надходять так, звичайно, далеко не всі - це лише приклад того, до яких дій можуть привести емоції, що виникли після зради.

Така поведінка, як правило, безрезультатно, адже проблема не вирішується, жінка заплутується ще більше в своєму клубку емоцій і почуттів. Але спробувати вирішити проблему можна. Для цього потрібно усвідомити, що краще всього робити які б то не було дії не зопалу, а на «тверезу» голову, тобто, перш за все, постаратися заспокоїтися, щоб на емоціях не наламати дров.

Потрібно спробувати пережити біль після зради, і, як би банально це не звучало, відпустити ситуацію. Якщо ви не уявляєте, як це зробити - можна звернутися за психологічною допомогою.

Постарайтеся на якийсь момент відокремити себе від факту зради і взагалі від навколишніх обставин. Подумайте про себе, проаналізуйте свої справжні бажання й інтереси. Ті мрії і надії, що ви ділили з зрадили вас людиною, спробуйте відпустити і забути, а якщо це дуже важко - хоча б відкласти їх «на дальню поличку» з обіцянкою повернутися до ним пізніше.

Напевно, ви погодитеся, що не тільки факт зради викликає у вас моральну біль, але й навіть думки про нього. Тому зараз можна спробувати поглянути на ситуацію дещо під іншим кутом, адже саму ситуацію змінити ви вже не зможете. Змінити ж своє ставлення до неї вам під силу, варто лише прикласти деякі зусилля.

Спробуйте змінити злі та руйнівні емоції на думки про нехтуванні й жалості до котрий передав вас людині. Не варто стримувати свої емоції. Не соромтеся вихлюпувати негатив будь-яким зручним для вас способом ( рамках кримінального кодексу, зрозуміло). Излейте душу людині, якій ви довіряєте, попинайте подушку. Напишіть кривдникові лист, у якому ви викладете все, що про нього думаєте, і спаліть його. Покричите, поплачте, постукайте кулаком в стіну, зробіть 10 віджимань від підлоги, а краще всього, відвідайте психолога. Таким чином, перш за все, вам потрібно позбавити душу від засів там негативу, який підточує вас зсередини, псує вам здоров'я, настрій і порушує душевний спокій. Вся ненависть, біль, образи, які не отримали вихід, будуть продовжувати свою руйнівну діяльність всередині вас, тому від них бажано позбуватися як можна раніше.

Тепер спробуйте «вийти зі свого тіла», «увійти в тіло кривдника» і поглянути на ситуацію з його боку. Які у «вас» мотиви, чому ви так вчинили? У «вас» є якісь для цього виправдання? Може, «ви» просто помилилися, а не діяли зло і зі злим умислом?

Пробачити того, хто зрадив помилково, а не з холодним розрахунком, набагато простіше. Як показує практика, будь-нехороший вчинок часто має свій сумний мотив. Він може бути продиктований слабкістю або комплексами, які гризуть людини. А завершує справу «сприятливий» збіг обставин, місця і часу. Слабкого і закомплексованого кривдника пробачити також буде легше, ніж запеклого холоднокровного лиходія.

Як же поводитися, якщо відбулося те, що пробачити неможливо? Якщо це не слабкість, не випадкова помилка, а навмисні негативні дії по відношенню до вас, продиктовані злістю або заздрістю? В такому випадку пробачити зрадника набагато складніше, закономірно, що ви сердитесь на нього, на себе і на свою наївність. Більше того - можливо, ви роздумуєте про помсту.

Пам'ятайте, що жага помсти - теж почуття з розряду саморазрушающих. У пориві емоцій хочеться помститися відразу, і бажано так, щоб «помщаючись була страшна», але тут доречно згадати приказку про те, що це блюдо подають холодним. Тому думки про помсту краще спробувати відставити на потім, а потім є надія, що ви і зовсім від неї відмовлятися. Можливо, пізніше ви зрозумієте, що вона навряд чи допоможе виправити ситуацію і скасує вже доконаний факт того, що з вами вчинили негарно.

Спробуйте зрозуміти, що ж змусило людини зробити по відношенню до вас такий негарний вчинок. Не потрібно звинувачувати себе, але спробуйте поглянути на себе його очима - чому ви так йому «не догодили», що він захотів заподіяти вам шкоди? Якщо людина близька - очевидно, у нього повинні бути мотиви. Адже тільки неадекватні люди, не віддають звіт своїм вчинкам, здатні заподіювати біль просто так.

Подумайте, що відтепер ви будете позбавлені від спілкування з нечесною людиною, і це - позитивний момент, який свідчить про те, що, по-перше, ваше оточення очистилося від поганих людей, по-друге, що ви придбали безцінний досвід, і надалі будете обережніше. Погляньте під іншим кутом на ситуацію. Якщо змінив чоловік - відмінно; більше вас не будуть обманювати, і у вас з'явилася можливість побудувати нові відносини з іншим, гідною людиною, люблячим і вірним. Зрадив друг - ну хіба не чудово, що це з'ясувалося зараз, а не в ситуації ще більш серйозною?

Головне, щоб ви не розучилися довіряти людям. Зрозуміло, перед тим, як відкритися якій-небудь людині, зайве думати про наслідки, але зовсім закриватися від людей не варто, адже людина, яка не довіряє нікому, страждає і сам. Бажаю на вашому шляху зустрічати лише людей, гідних вашої довіри!

Автор: Н.А. Власова, психолог.
Джерело:

нагору

 

 

 

 

 

 

 РЕКЛАМА

 

 

 

Вірші про розрив стосунків, відхід з сім'ї, розлучення

 

 

 

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

© 2014 Методична скарбничка