вчителя, вихователя, батьків

Кращі вірші про кохання

 

Здорова любов

  ПСИХОЛОГІЯ: ЧОЛОВІК І ЖІНКА

Здорові відносини

 

 

 

 ЗМІСТ

Приборкання свекрухи

Правила сварки

Зради, зрада

Принципи здорової кохання

Міфи і правда про шлюб

Умови міцного шлюбу

 

 

 

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

 

 

    

10 ознак того, що ви подобаєтеся чоловікові

Як зрозуміти наскільки серйозні наміри чоловіка

Основні принципи здорової любові

Що потрібно, а чого не можна говорити чоловікам

 

 10 ознак того, що ви подобаєтеся чоловікові

 

Зрозуміти чоловіків зовсім не просто. Не випадково існує думка, що два протилежних підлоги - це «прибульці з різних планет». До наприклад, часто жінки мучаться в здогадах, вони справили враження на «того самого» або його симпатія - це лише плід їхньої уяви. Як же зрозуміти, подобаєтеся ви чоловікові чи ні? Є кілька ознак, які без слів стануть підтвердженням його симпатії до вас.

1. Дзеркало душі. Очі можуть розповісти про ставлення до вас співрозмовника набагато більше, ніж слова. Чим більше чоловік дивиться вам прямо в очі, тим сміливіше можна стверджувати, що ви його зацікавили. Про це ж говорить і розширення зіниць. Навпаки, звуження означає несприйняття, а інколи навіть ворожість. Якщо ж погляд чоловіка плавно опускається до ваших губ і зоні декольте, то чи варто говорити, що шанувальник хоче перевести ваше спілкування на інший рівень...

2. Спроби причепуритися. Якщо чоловік чепуриться: поправляє сорочку чи краватку, пригладжує волосся і т. п., це свідчить про те, що він старається справити на вас максимально приємне враження. Якщо в поведінці чоловіка є такі прояви, можете бути впевнені, що ви йому не байдужі. Як мінімум.

3. Дотики. Чоловік, яким ви подобаєтеся, буде весь час прагнути скоротити дистанцію між вами до мінімуму і хоч якимось чином доторкнутися до вас. Це може бути легке дотик рук, погладжування волосся і т. д. Якщо чоловік поклав руку на спинку вашого стільця, це означає, що він дуже хоче вас обійняти, але поки не вирішується.

4. Поза. Поза небайдужої до вас чоловіки, напевно, буде відкритою. Щільно зімкнуті ноги або руки в замку говорять про закритість і небажання спілкуватися. Якщо ж співрозмовник сидить прямо навпроти вас, не роблячи спроб відгородитися хоча б з допомогою кінцівок, то напевно він відкритий для вас. Про симпатії у чоловіків говорить, зокрема, сидяча поза, з широко розставленими ногами: це є своєрідною демонстрацією «чоловічої сили».

5. Відкриті жести. Багато про ставлення чоловіка до вас можуть сказати і його жести. Про симпатії говорять широкі розведення рук, рухи, спрямовані в вашу сторону, і т. д. Зверніть увага: якщо між вами і собою чоловік поставив або поклав якої-небудь предмет (рюкзак, папку, телефон), це означає бажання створити перепону - через почуття дискомфорту.

6. Кивки. Якщо ваш шанувальник то і справа киває, що б ви не розповідали, то, можливо, він і не особливо слухає вас, але напевно зацікавлений у вашій персоні. Взагалі, зверніть увагу на те, як він вас слухає: небайдужий до вас чоловік буде проявляти інтерес до ваших слів і не дозволить собі вас перебивати.

7. Посмішка. Звичайно, посмішка співрозмовника свідчить про його позитивний по відношенню до вас настрій, але тільки якщо вона щира. Такою вважається усмішка, при якій посміхаються не тільки губи, але і все обличчя, з'являються мімічні зморшки і змінюється погляд. При цьому вона повинна бути симетричною: посмішка є показником нещирість, недовіру або спроб приховати щось від вас.

8. Нерішучість. Закоханий чоловік, навіть якщо він той ще казанова, в більшості випадків виявляє ознаки нерішучості, так як хоче справити на вас дійсно гарне враження. Такими ознаками є, зокрема, нервові торкання обличчя і волосся, спроби зайняти чимось руки і незграбний рум'янець.

9. Натяки на ревнощі. Якщо ви знайомі мало, звичайно, чоловік не буде влаштовувати вам сцени ревнощі, але зверніть увагу на те, як він реагує на звернені до вас погляди інших чоловіків і на ваші розповіді про друзів чоловічої статі. Якщо ви помічаєте ознаки нервозності або переживань, то цей хлопець вам симпатизує і боїться вас втратити.

10. Прямі ознаки. Наостанок варто сказати: головні сигнали того, що ви подобаєтеся чоловікові - це не ті або інші його слова і навіть не вищезгадані міміка і жести, а... вчинки. Якщо ви його «зачепили», він обов'язково буде знаходити для вас час і сили, як би складно з цим не було, неодмінно подзвонить вам перший після побачення, буде дарувати квіти, шукати будь-який привід бути з вами... Тільки в такому випадку його почуття до вас можна вважати щирими.
 

Автор: Дарина Куликівська, журналіст

нагору

   Як зрозуміти наскільки серйозні наміри чоловіки

 

Кожна жінка рано чи пізно починає мріяти про весілля з коханою людиною, вибирає імена майбутніх дітей, думати про щасливе спільного життя. Але не отримуючи відповідного інтересу з боку партнера, вона починає замислюватися «А серйозні його наміри щодо відношенню до мене?»

Адже так не хочеться бути обманутою або витратити час на безглузді сподівання... І в цьому випадку працює старий добрий принцип «попереджений - значить озброєний!»

Отже, я опишу ознаки несерйозного ставлення. І якщо ви помітите, що який-небудь з них притаманний вашому чоловікові, прошу вас, не робити поспішних висновків. Але якщо ознак буде більше 3 - це привід замислитися: а чи серйозні його наміри?

 

Ознака 1. Якщо він не поспішає знайомити зі своїми друзями. Чоловік, відчуває ніжні і трепетні почуття, не буде ховати свою обраницю від близьких друзів.

 

Ознака 2. Не знайомить з батьками - це не завжди прояв несерйозності чоловіки. Тут все залежить від обстановки в його родині. Якщо там щирі і теплі відносини, про це ви можете дізнатися з розповідей коханого, то швидше за все наміри вашого чоловіка несерйозні. Якщо ж відносини в сім'ї напружені (нездорова психологічна обстановка, ревнощі мами, батька і прискіпливість тощо), то, швидше за все, чоловік дорожить вашими відносинами, оберігаючи від їх пліток і обговорення з боку своїх близьких.

 

Ознака 3. У чоловіка несерйозні наміри, якщо під час спільних виходів "у світ" він відсторонюється, рідко дивиться на вас, його очі постійно бігають, ніби шукають за зачепитися і... він звертає багато уваги на інших жінок. Швидше всього йому нудно з вами і ваша присутність поруч йому в тягар.

 

Ознака 4. Вживає алкоголь на кожній зустрічі. Часто люди намагаються за допомогою алкоголю компенсувати свою невпевненість і, якщо після прийняття спиртного він починає виявляти відверту симпатію і наполягати на продовженні вечора у нього вдома, не будьте наївні, не вірте його словами. Якщо ваш молодий людина впевнена в собі, але тим не менш випиває на кожному побаченні, є висока частка ймовірності, що поруч з вами чоловік-свято - йому хочеться повеселитися і він готовий лише до нічим не зобов'язуючим відносин.

 

Ознака 5. Рідкісні зустрічі і дзвінки. Люблячий чоловік завжди "тримає руку на пульсі" ваших відносин і готовий дзвонити кожен день і мінімум 2 рази в тиждень проводити з коханою жінкою. Якщо чоловік раптово зникає, практично не дзвонить через нібито постійного дефіциту часу, а зустрічі з ним рідкісні, раптові і швидкоплинні, швидше за все він одружений, у нього багато жіночих імен у записній книжці, і він грає з вами в "гарем".

 

Ознака 6. Якщо чоловік лає своїх колишніх і грубо звертається у вашій присутності з іншими жінками, будь то персонал в кафе, супермаркеті або просто його колеги і знайомі, не думайте, що з вашою появою в його життя він зміниться. Навіть якщо зараз він сама люб'язність і мило спілкується з вами, незабаром його неповагу до жіночому підлозі спливе в дрібній сварці.

 

Ознака 7. Якщо чоловік каже, що вам потрібно щось змінити у своїй зовнішності, критикує вашу фігуру, то про щирого кохання тут не йдеться. Коли ми любимо, ми повністю приймаємо людину, не намагаючись його переробити. Адже любов - це союз душ, а якщо ваші відносини засновані лише на сексуальному інтересі, то довго вони не протримаються.

 

Ознака 8. Вас повинен насторожити той факт, що якщо чоловік питає у Вас у борг певну суму грошей. Чоловіки за своєю природою питати поради і допомоги не дуже люблять, тим більше у жінки. Не вірте в жалісливі історії, на які ми так часто "ведемося", адже вам не потрібні альфонси, вірно?

 

Ознака 9. Якщо чоловік не поспішає ділитися з вами своїм майбутнім, то не поспішайте з ним будувати плани на спільне щасливе життя. Хоча, майте на увазі, що ваш обранець має негативні переконання з приводу сімейного життя (проблеми зі здоров'ям, попередній шлюб був невдалим, погані спогади з дитинства і т. д.)

 

Ознака 10. Якщо чоловік не поспішає Вам на допомогу, на побачення його кличете ви, то він явно несерйозно налаштований. Зрілість чоловіка і його прагнення побудувати гармонійні відносини проявляються в його активної позиції по відношенню до своєї жінки. Це видно по його готовність домагатися вас кликати на побачення, організовувати дозвілля, пропонувати допомогу, якщо виникла проблема і, зрештою, брати на себе відповідальність за вас і вашу спільне життя.

 

Описуючи ознаки несерйозного ставлення, я вказала насамперед на ті, які апріорі будуть для наших читачок тратою часу. Адже серйозні наміри у партнера можуть виникнути тільки після того, як він усвідомет, наскільки сильно йому дороги відносини з вами.

 

Автор: Аліса Метелина, психолог.

Джерело: http://www.alisa-metelina.ru

нагору

   Основні принципи здорової любові

 

Є кілька правил, як побудувати міцну і дружну сімейне життя і при цьому уникнути непотрібних помилок. Хорошими взаємовідносинами між чоловіком і жінкою вважаються відносини, які побудовані на довговічності і стабільності, що приносять радість та позитив. Такі відносини будуються на засадах здорової любові. Ось які поради дає Трейсі Кебот, американський психолог.

 

1. Коли чоловік і жінка закохуються і вступають в любовні стосунки, то вони повинні бути щасливі один з одним, але якщо цього не відбувається і один з партнерів нещасний, то рано чи пізно один з них вирішить розірвати відносини і піти.

2. Пам'ятайте, що кохання не купується і не продається, і якщо ви все-таки намагаєтеся купити любов, то не розраховуйте, що вас будуть любити більше, це помилкова думка.

3. Не варто спеціально провокувати коханого людини на ревнощі, це не призведе ні до чого хорошого, так як люди по своєї сутності схильні до ревнощів і не варто підливати масла у вогонь, хтось із партнерів може боляче обпектися.

4. При взаємної любові як жінка, так і чоловік однаково потребують і залежать один від одного.

5. Коли людина по-справжньому любить свого партнера, то він не просить довести свої почуття до нього, а сам показує свою любов.

6. Не намагайтеся змінити коханої людини, як правило, це просто не можливо, але якщо все-таки у вас вийде, то не факт, що цей новий чоловік захоче залишитися саме з вами і таким чином, ви ризикуєте втратити коханого назавжди.

7. Людини, схильного до депресії, важко любити. Любов повинна робити людину щасливою, але суспільство вашого обранця ще не гарантує вам щастя. Тільки ви самі здатні робити себе щасливим або сумним.

8. Скритність і непередбачуваність партнера погано впливає на психіку, втім як і зайва передбачуваність. Жінка хоче думати, що закохана в недоступного принца, а бажання чоловіка, щоб жінка була спокійною, а не істеричною. Непередбачуваність партнера розхитує нерви і вбиває почуття точно так само, як наводить нудьгу повна і абсолютна передбачуваність.

9. Стрімко спалахнула любов швидко вичерпує себе. Щоб знайти щастя як величину постійну, хто-то з двох повинен любити розумно. Якщо партнер мовчить у відповідь на ваше кричуще обурення, це не означає, що він глухий, не означає, що він слабкий, не означає, що байдужий. Це означає, що у нього є руки, в яких він себе тримає.

10. Якщо ваш партнер звик до того, що з вами можна погано звертатися, то відучити його від цього буде досить складно, намагайтеся з самого початку не дозволяти погано з собою поводитися.

11. Якщо ви збираєтеся зробити який-небудь вчинок, який вимагає багато сил і фінансових витрат, але, ви самі не впевнені, що це потрібно зробити, то краще відкласти цю затію, щоб не вийшло так, що ваші зусилля і гроші були витрачені даремно.

12. Ви будете себе добре і впевнено почувати з партнером, якщо ваші інтереси будуть збігатися: якщо у вас вища освіту, то і ваш партнер повинен відповідати, також, якщо ви чекаєте принца, то самі повинні бути принцесою. Психологічний антипод буде врівноважувати ваш душевний і психологічний стан. Екстравертам підійде інтроверт, а песимісту - оптиміст. Цей принцип допоможе підтримувати психологічний баланс між партнерами.

Джерело: http://eva-journal.ru

нагору

Що потрібно, а чого не можна говорити чоловікам

 

Одні наші слова можуть довести чоловіка до сказу, інші - перетворити в ручного кошеня. Розбираємося, що треба, а чого не можна говорити чоловікам.

Заборонені фрази, які вони ненавидять

«Давай поговоримо», «Розкажи що-небудь». Чоловіки - «конкретні» особи, що реагують на чітко поставлені завдання. Жіноча витання в хмарах їх бісить. Хочете, щоб чоловік з вами поговорив? Запропонуйте тему. Бажано, щоб і йому вона була цікава.

«Про що ти зараз думаєш?» Ви чекаєте, що він зараз скаже: «Звичайно, про тебе, кохана!» І не дочекаєтеся. Чоловіка це напружує: ви зібралися контролювати його так, що хочете змусити звітувати навіть про думках! Чоловік взагалі думає про кохану жінку набагато менше часу, ніж вона про нього, тому чесна відповідь: «Так я подумав, що «Спартак» міг би зіграти краще» - навряд чи вам сподобається.

«А ти що, не бачиш, що в мені змінилося?» Чоловік дійсно не помічає таких дрібниць, тому що сприймає і любить ваш образ в цілому, а не його складові.

«Ходімо в магазин! Пішли гуляти! До мене приїде подруга, будь веселіше!» Чоловік не терпить, коли їм відверто командують. Висловіть ту ж думку, але в іншій формі: «Мені так хочеться сходити з тобою в магазин! Приїде подруга, я їй хвалилася, який ти у мене веселий».

«Ти зараз де? Коли прийдеш?» Чоловіки вважають ці питання зазіханням на свободу. Запитайте так: «Ти ж зараз на роботі, втомився, напевно? А якщо я приготую вечерю до восьмої години вечора, він не охолоне до твого приходу?»

«Ти знову будеш дивитися свій футбол (поїдеш на рибалку)?» Чоловік злиться: ви вважаєте його захоплення дурними, значить, і він дурень.

«Світлані так пощастило, їй Коля машину купив! А Машкін Вітя так класно танцює!» Будь-які порівняння, та ще й не в його користь, ображають чоловіків і приводять до думки: «Вона мене не шанує, не поважає, не любить».

«Ну будь чоловіком, пересунь шафа, знайди, де взяти грошей». Ви сумніваєтеся в його мужності, а це страшне образа.

«Ти мене любиш?» Чоловік відчуває себе як на допиті. Він не мастак говорити про почуття і впевнений, що у коханні головне - не слово, а справу. Він же зараз поруч з вами, навіщо потрібні ще якісь докази?

Чарівні фрази, які розтоплять серце чоловіка

«Ти справжній чоловік!» Фраза, що б'є по головною чоловічою «кнопки». Кожному чоловікові важливіше всього, щоб його вважали «справжнім мужиком».

«Я з тобою так щаслива, мені з тобою так добре!» Підходить для будь-якої ситуації. Бальзам для чоловічого самолюбства!

«Як ти це робиш?!» Захоплення здібностями після інтимної близькості прив'язує чоловіка до оцінивши його жінці.

«Мені з тобою так спокійно. Я відчуваю себе як за кам'яною стіною». Дайте йому відчути себе захисником.

«Тільки ти можеш мені допомогти. Як я жила без тебе? Ти мене багато чому навчив!» Ви визнаєте його зверхність. І даєте йому можливість демонструвати знання та вміння. Чоловіки це люблять.

«Ти купив такий смачний хліб!» Чоловікові важливо бути добувачем, нехай навіть хліба в магазині.

«Я за тобою скучила», «Ти такий уважний!» Чоловік знаходиться поруч з тією жінкою, яка цінує його ставлення до неї.

«А ти прав!» Не важливо, з якого приводу. Погоджуйтеся з чоловіком, і він завжди буде на вашому боці.

Автори: Вероніка Барабаш, журналіст,

Юрій Левченко, кандидат психологічних наук

Джерело: http://www.telesem.ru

нагору

 

 

 

 

 

 

 РЕКЛАМА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

© 2014 Методична скарбничка