вчителя, вихователя, батьків

 

 

 

Любимо Росію!

Патріотичне виховання

Знаємо Росію!

 

Інтернет-проект

 

 

РОЗДІЛИ ПРОЕКТУ

Про проект

Гімн Росії

Прислів'я про Батьківщину

Російські свята

Загадкова Росія

Попереду планети всієї

Російські рекорди

Вперше в Росії

Вірші про Батьківщину, про Росії

Вірші юним громадянам РФ

Вірші про москву

Вірші про Санкт-Петербурзі

Вірші про суб'єктах РФ

Вірші про міста Росії

Географія Росії у віршах

Вірші про рідної природи

Вірші про знаменитих росіян

Вірші про війну та світі

Абетка маленького росіянина

 

 

До ЮВІЛЕЮ БОРОДІНО

Бородінська вікторина

Вірші про Бородінському полі

Загадки з Бородінського поля

 

    

 

ПРО ПРОЕКТ

 

Нічого немає краше Батьківщини нашої.

(Російське прислів'я)

Любити Батьківщину - значить знати її.
(В. Р. Бєлінський)

 

Вашій увазі пропонується інтелектуально-патріотичний, пізнавально-розважальний інтернет-проект сфері патріотичного виховання російських дітей, школярів і молоді "ЗНАЄМО І ЛЮБИМО РОСІЮ".

Метою цього проекту є розширення та закріплення знань підростаючих росіян про свою Батьківщині, виховання в них почуття поваги і любові до своєї Вітчизни.

Великі і різноманітні матеріали сторінок сайту дозволять дітям у захоплюючій, цікавій (а часом навіть веселою) формі різнобічно дізнатися долю своєї країни і малої Батьківщини, перевірити на повноту і міцність вже отримані знання про них.

Заходи з використанням цих матеріалів стануть яскравими, неформальними, живими, захоплюючими, цікавими і запам'ятовуються, що на них ніколи не буде нудьгуючих і непричетних. А адже так часто заходи патріотичної спрямованості, надмірно сухі, серйозні, заорганизованные, зроблені напоказ для пишних звітів або високого начальства, залишають дітей байдужими до подій, охолоджують їх інтерес до такої важливої і актуальною нині тематики.

Перелік заявлених на бічних панелях сторінки рубрик (тематичних розділів) є далеко не вичерпним. Він буде постійно поповнюватися новими рубриками, за кожній з яких стоятимуть нові ідеї, напрямки, матеріали.

Проект є інформаційно відкритим. Всі творчі, знають, небайдужі відвідувачі сайту можуть поповнювати своїми матеріалами будь-яку з його сторінок, пропонувати нові теми та ідеї. Такими спільними зусиллями в рамках цього проекту можна буде створити унікальну Поетичну енциклопедію Росії, чудову Абетку маленького росіянина, велике Зібрання краєзнавчих вікторин. Таке задумано і робиться вперше, стартові матеріали викладені на сторінках сайту, приєднуйтесь!

На сторінках проекту особливе місце відведено питанням і відповідям для різноманітних вікторин, тому що це один із способів захоплююче донести до допитливих людей цікаві факти, об'єднані єдиною темою. Запам'ятовування навіть найцікавіших фактів про Росії не буде легким і ефективним за читанням книги, написаної суворим науковим мовою. Запам'ятовувати корисну інформацію, що міститься в питаннях і відповідях, беручи участь у вікторині або конкурсі, набагато простіше і природніше.

Оскільки вікторина - це захоплююча гра, то вона як раз для дітей і школярів. Проведення дитячого шкільного свята буде більш яскравим, радісним і незабутнім, якщо діти візьмуть участь в різноманітних вікторинах та конкурсах (бажано з призами та подарунками для переможців та активних вболівальників). Отримані знання краще засвояться, надовго збережуться в пам'яті учнів і будуть ефективно використовуватися ними і в навчальному процесі, і в будь-яких життєвих ситуаціях.

Про патріотичне вихованні підростаючого покоління багато говорять, сперечаються, пишуть... Красивих і пишних слів багато, а от справ набагато менше. Даний проект надає море готової, систематизованої, цікавої інформації та ігрового матеріалу для конкретних справ, заходів щодо патріотичному вихованню дітей і школярів.

Беріть, користуйтеся, робіть!

 

нагору

 

 

 

РОЗДІЛИ ПРОЕКТУ

На російських просторах

Тваринний світ Росії

Рослинний світ Росії

Віхи руської історії

На Русі

А що у нас?

Ратну справу

Держава російське

Російська економіка

Духовні багатства Росії

Наша наука і техніка

Росія спортивна

Російські столиці

Російська кухня

Росіяни Івани

Краєзнавство

Жартувати по-русски

 

 

 

 

РЕКЛАМА

 

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

© 2014 Методична скарбничка