-->

Методична скарбничка

учителя, вихователя, батьків

Абетка маленького росіянина віршах

 

 

 

 

 

Початкова школа

Ігрові комп'ютерні тести

Початкова школа

 

НАВЧАЛЬНІ ЗАГАДКИ

КОМП'ЮТЕРНІ ТЕСТИ

КОРИСНО, АКТУАЛЬНО

 

 

 

Про тестовій програмі

 

В ході ігрового комп'ютерного тестування вирішуються дуже важливі освітні завдання:

- закріплення і поглиблення теоретичних знань, отриманих на уроках російської мови, математики, читання, природознавства, музики та образотворчого мистецтва;

- ігрова підготовка до майбутнім в середній школі іспитів у формі ТЕСТУВАННЯ;

- перевірка вміння користуватися отриманими знаннями, розвиток аналітичних навичок мислення.

 

Після входу в тестову програму для початку її роботи необхідно вписати прізвище та ім'я гравця, а також зазначити тему питань, які необхідні для гри.

 

Початкові налаштування програми такі:

Кількість запитань за один прохід ігри - 10.

Час відповіді на питання і загальний час гри не обмежена.

Правильні відповіді позначаються смайликами: J і L

 

Загальна кількість запитань в базі гри - кілька сотень. Для кожного сеансу гри з цієї бази випадковим чином вибирається 10 питань. На кожне питання пропонується чотири варіанти відповіді. Вибрати з них один вірний допоможуть не тільки знання, але і вміння міркувати, зіставляти й оцінювати, підбирати відповідне і відкидати негідне.

 

Після введення відповіді на останнє питання для отримання результатів гри (підсумкова оцінка в балах) натисніть на кнопку "Наступне питання".

 

Програма зберігає статистику роботи (гри). Переглядаючи її, педагоги і батьки можуть бачити, як і скільки разів дитина проходив тестування, яких результатів він домігся, є прогрес.

 

Як можна грати (проходити тестування):

Якщо дитина грає поодинці, то він просто читає черговий питання, відповідає на нього, а в кінці гри дивиться на отриманий результат: кількість правильно даних відповідей і підсумкова оцінка в балах. Мається на увазі, що за добрі і відмінні результати гри дитина буде заохочений люблячими його батьками.

Якщо кілька гравців, то це вже азартна гра-змагання на переможця (по типу популярних телевізійних ігор "Хто хоче стати мільйонером?", "Найрозумніший" тощо). Виграв визнається той з учасників, хто дав більшу кількість правильних відповідей і отримав відповідно за це більший бал. При рівності результатів переможцем вважатиметься той, хто на відповіді на всі питання витратив меншу кількість часу. Час гри фіксується програмою, його можна побачити і записати (запам'ятати). Призи переможцям будуть хорошим стимулом у грі і додадуть їй більший напруження і азарт.

 

Вгору

 

Ігровий тест

"Всі предмети початкової школи"

 

Цей ігровий комп'ютерний тест дозволить учням в цікавій формі закріпити і поглибити знання з російської мови, математики, читання, природознавства, музики, образотворчого мистецтву. В ході гри (тестування) хлопці зможуть також перевірити свій інтелект і кмітливість, придбати нові знання та розширити свій кругозір.

 

Завантажити ігровий тест з даного сайту (449 КБ)

Вгору

 

Ігровий тест

"Найкращий читач"

 

Цей ігровий тест дозволить дітям у цікавій і цікавій формі різнобічно перевірити на повноту і міцність інформацію, почерпнуту ними з прочитаних книг, виявити справжніх друзів книги, пробудити інтерес до читання у тих, хто доб'ється в грі поки не дуже високих результатів.

У процесі гри діти зможуть закріпити свої знання, отримані на уроках читання та позакласного читання. Результати ігри покажуть, чи досить дитина читає, чи уважний він при читанні, пам'ятає зміст прочитаного, героїв та авторів книжок.

Рівень питань розрахований на найширший коло учасників гри, а не тільки на обраних «розумників і розумниць» (адже наявність великої кількості важких питань, на які діти не можуть відповісти, знижує інтерес до проведеного заходу).

В базі питань ігри питання про сюжети і героїв сказань, билин, казок (російських народних, російських і зарубіжних авторів), казкових повістей, популярних дитячих книжок.

 

Завантажити ігровий тест з даного сайту (450 КБ )

Вгору
 

    

  НАВЧАЛЬНІ ВІРШІ

  НАВЧАЛЬНІ ВІКТОРИНИ

КОРИСНА ІГРОТЕКА

 

 

 

 

 

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

 

iduvaid@comch.ru

© 2006-2012 Методична скарбничка

Використовуються технології uCoz