учителя, вихователя, батьків

ШКОЛА БЕЗПЕКИ

 

 

КОРИСНІ ПОРАДИ

 

 

 

ЗМІСТ

 

Тепловий і сонячний удар

Специфіка вибору дитячих диванів

Щоб няня не стала «злий тіткою»...

  Няня на годину - «за» і «проти»

 

    

 

СПЕЦИФІКА ВИБОРУ ДИТЯЧИХ ДИВАНІВ

 

 

Грамотне облаштування спального місця дуже важливо - адже саме уві сні відбувається активний ріст дитячого організму, відновлюються сили, витрачені за день. А на якість сну безпосередньо впливає спальне місце.

Фахівці сходяться на думці - оптимальним вибором стане дитячий диван, а не ліжко. Диван є більш компактним. Вдень його можна складати, звільняючи місце для захоплюючих ігор. Крім того, під диваном немає вільного місця, значить, там буде накопичуватися менше пилу, яка може бути алергеном для дитини. Та й батькам не доведеться постійно діставати з-під дивана іграшки, а нерідко й самого дитини, яка ховається там.

Вибираючи дитячі дивани або ліжка, не нехтуйте думкою дитини. Покажіть кілька варіантів, доступних за ціною і підходять до інтер'єру, а остаточний вибір хай зробить дитина. Не забудьте звернути увагу на якість оббивки дивана. Зараз є моделі, текстильні частини яких просочені спеціальним складом, завдяки чому видаляються забруднення дуже легко. Важливо, щоб оббивка була изностоустойчивой - адже напевно дитина гратиметься на дивані, катати машинки або малювати. Зверніть увагу і на те, щоб в дивані був ящик для білизни, що дозволить заощадити простір в дитячій кімнаті.

Що стосується вибору колірної гами дивана, то не варто ставитися до цього моменту зневажливо. Психологами давно доведено, що кольори виявляються вплив на моральний стан дитини, її розвиток. Так, чорно-білі, контрастні поєднання діють на дитину гнітюче, пригнічують його. Оптимальні кольору для дитячої кімнати та меблів зокрема - це яскраві і чисті, проте не дуже насичені.

Важливий момент - це екологічність дивана. Купуючи його, обов'язково перевірте наявність сертифікатів якості - продавець в магазині повинен пред'явити всі відповідні вимоги на першу вимогу покупця. Зверніть увагу, щоб всі кромки штучних матеріалів були добре оброблені - наприклад, ті, які зроблені із залишків клеєного дерева, на зрізі можуть виділяти шкідливі речовини.

Всі обриси дитячого дивани повинні бути плавними. Ще кілька століть тому дослідники в галузі педагогіки прийшли до єдиної думки, що краще за все дитина взаємодіє з кулястими формами.

Дата публікації: 05.07.2011

 

ПОВЕРНУТИСЯ НА УТРИМАННЯ

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

© 2006-2011 Методична скарбничка

Використовуються технології uCoz