вчителя, вихователя, батьків

Кращі вірші про кохання

 

Відносини зі свекрухою

 ЩАСЛИВА ВЕСІЛЛЯ, РОДИНА

Відносини зі свекрухою

 

 

 

 ВСІ ДЛЯ ВЕСІЛЛЯ

Сучасне сватання

Викуп нареченої

Вірші про нареченій, для нареченої

Сценарій урочистості

Вітання, тости

Пісні-переробки

Весільні коломийки

Пісенний застільний конкурс

Забавні весільні конкурси

Жартівливі плакати

Весільний гумор

Річниці весілля

 

 

 

ПОПУЛЯРНІ НОВИНИ

 

 

    

Як сподобатися його мамі

Приборкання свекрухи

Чортова дюжина правил для невістки

 

Як сподобатися його мамі

 

 

І ось довгоочікуване і відповідальна знайомство з ЙОГО батьками... Якщо ви думаєте, що вам доведеться сподобатися тільки його мамі, ви глибоко помиляєтеся. Крім матері вас можуть зустріти також бабуся, дідусь і навіть мила собачка, порычав на вас довше звичайного, може зіпсувати вашу бездоганну репутацію і ретельно підібраний імідж.

 

Правило перше.

Нічого відкритого, активного і сексуального. Забудьте про глибокому вирізі і відвертому декольте. Ви повинні сподобатися його мамі, а не спокушати його тата.

 

Правило друге.

Довжина спідниці (а на вас повинна бути обов'язково саме спідниця) повинна бути строго класичної, тобто до коліна. З допомогою спідниці ви демонструєте свою жіночність, а, використовуючи правильно підібрану довжину, показуєте свою скромність. І зможете отримати схвалення навіть бабусь і дідусів радянської закалки.

 

Правило третє.

Посмішка, яка об'єднує міста, людей і країни. Це той універсальний козир, який згладить будь-яку незручність на початковому етапі знайомства.

 

Правило четверте.

Будь як вдома, але не забувай, що ти в гостях. У спілкуванні ви повинні будете проявити чудеса природності і спокійного гідності. Щоб показати, що ви відчуваєте себе вільно в новому просторі: квартирі його батьків. Не мнитесь на порозі, а проходьте вперед. Не замикайтеся на своїх відчуттях, а рухайтеся розмовляйте! Не мовчіть, як лялька на оглядинах, а промовляйте те, що бачите, звертаючись до членів його родини. Наприклад, проходячи по коридору, можна відзначити колір шпалер. Якщо до вас підійшла улюблена кішка, обов'язково погладьте її і скажіть кілька слів на адресу улюблениці.

 

Правило п'яте.

Якщо стався конфуз: його мама вважає колір шпалер неприйнятним в цій квартирі, а улюблена кішка зашипіла і хапнула за руку, ви, говорячи мовою психологів, можете утилізувати цю ситуацію. Переключаєтеся на маму і говорите про те, що у неї чудовий смак. Таким чином, ви по-королівськи встаєте з тієї калюжі, в яку тільки що сіли: прибираєте негативне враження з приводу свого невдало висловленої думки і завойовуєте розташування його мами.

Якщо його котик похмуро глипнув на вас, і коли ви простягнули свою ніжну долоньку, щоб приголубити пухнасте створіння, воно схопив вас за великий палець, то це - увага! - небезпечний момент! На вас дивляться всі члени його сім'ї відразу, тому - ніяких істерик, крику, паніки. Вираз вашого обличчя залишається рівно таким же, яким було до цього, тобто доброзичливим і зворушливо-ніжним. І таким же зворушливо-ласкавим голосом, складовим єдиний тандем з вашим обличчям, ви вимовляєте чарівну фразу: «Ну що ти, злючка маленька? Не звикла, так? Гарний, пухнастий...» і залишаєте звірюку в спокої. Через півгодини-годину бажано повторити маніпуляцію з прирученням норовливого домашньої тварини.

 

Найголовніше - показати, що ви дійсно любите свого обранця і не боїтеся показувати свою любов навіть у присутності його батьків. Які безумовно зможуть оцінити вашу закоханість, відданість по відношенню до їх нащадкові.

Автор: Аліса Метелина, психолог.

Джерело: http://www.alisa-metelina.ru

нагору

Приборкання свекрухи

 

Як прожити з чоловіком довго і щасливо? Потрібно налагодити відносини зі свекрухою!

Східна мудрість свідчить: для кращої свекрухи і найкращою невістки місце в раю досі пустує. Чи існує рецепт щастя? Психологи кажуть: ТАК! Потрібно лише вибудувати правильну лінію поведінки. Опитування багатьох і багатьох дівчат показав, що всі невістки стикалися з проблемами зі свекрухою, і всі ці ситуації схожі.

- Свекруха скаржиться чоловікові, що я їй допомагаю, коли ми в її будинку, під час сімейних посиденьок. Але я вважаю себе там гостею...

- Завжди пропонуйте свою допомогу. Отримавши відповідь: "Тут в чотири руки робити нічого, йди в кімнату", запитаєте: "А в кімнаті є чим допомогти?" Якщо і тут вам справи не знайдеться, уточніть: "Найкраще, що я можу для вас зробити, це сісти на диван і не заважати. Правильно?" Так всі будуть впевнені в істинності своїх намірів.

- В сім'ї чоловіка традиція - за вихідним вся родина повинна збиратися в їх будинку. Але присвячувати кожні вихідні його батькам у мене немає бажання. Вони ображаються...

- По можливості не ігноруйте сімейні свята в домі батьків чоловіка. Відчувши, що вони стають тягарем, замотивируйте чоловіка на більш цікаве проведення часу. Коли ви з чоловіком вирішите, як провести вихідні, дзвоніть мамі і попередьте, що в цей раз ви не прийдете: вам так хотілося, але у чоловіка з'явилося бажання піти на каток (або в кіно). Причому дзвонити повинні саме ви, інакше чоловіка оброблять і швидко пояснять, чому ви повинні прийти. Краще не випускати ситуацію з своїх рук. До речі, "врятувати" вас можуть брати і сестри чоловіка. Домовтеся з ними, щоб вони відвідали батьків. В наступний раз виручіть їх ви.

- Після весілля я не знайшла спільної мови зі свекрухою. Ми не бачимося і не спілкуємося. Хто повинен зробити перший крок до хорошим стосункам?

- Якщо в будинку його батьків вам не раді і сина звуть одного, не варто переживати. Полюбити вас допоможуть розповіді чоловіка про те, як ви ушиваєтеся, перете, доглядаєте за ним. Якщо ж вас не кличуть з-за якоїсь старої образи, то перший крок до примирення має бути з вашої сторони.

- Свекруха постійно мене всьому вчить: як приготувати млинці, як виховувати дитину, як прати, як прасувати. Невже вона думає, що я нічого цього не вмію?

- Дякуйте свекруха за всі поради і настанови. Відкривши рот слухайте її. Навіть якщо млинці у свекрухи завжди підгоряють, скажіть: "Якщо б мене з дитинства всьому так вчили, я б взагалі була іншою людиною!"

- Свекруха часто говорить мені в обличчя про моїх недоліки. Іноді у формі жарту за загальним столом. Як їй відповісти?

- На критику краще промовчіть. Це менше зло. Якщо у вас вистачить гнучкості подякувати її і за це, буде ще краще. Наприклад, так: "Навіть незважаючи на ваш іронічний тон, я вам завжди вдячна. Тому що те, що ви у мені бачите, я б сама не побачила. А так у мене є шанс постійно самовдосконалюватися. Ви ж точно знаєте, що краще для вашого сина!"

- На мій день народження свекруха вручила мені... ночнушку 54-го розміру (у мене 40-й) з червоними рюшечками. Відносини псувати не хочу, але і таких подарунків теж!

- Навіть якщо подарунок вам не подобається, потрібно обов'язково подякувати. Якщо вона запитає, чи носите ви її презент, можна відповісти, що ви ще стару не зносили. Звичайно, у відповідь їй можна подарувати ночнушку 40-го розміру. Але краще цього не робити!

- Щоразу під час застіль свекруха починає згадувати, як добре всім було, коли їхні діти жили разом з ними. Історію їх сім'ї я вже напам'ять знаю. Як бути?

- Слухати! А ще додати: "А в минулий раз ви ще сказали те-то і те-то". Тоді свекруха буде вважати вас справжнім членом своєї сім'ї і ставитися дружелюбніше.

- У розмовах зі мною свекруха ніби на моєму боці, а за сина - мого чоловіка - діаметрально змінює позицію. Я кожен раз відчуваю себе обдуреною.

- Не довіряйте свекрухи як матері. Тому що любити без всяких умов жінка буде тільки своїх дітей, тобто вашого чоловіка, а не вас. Довіряйте їй рівно те, що їй приємно буде чути.

- Мені не подобається, що чоловік стільки уваги приділяє мамі. Вважає, що у неї виходить самий смачний плов! Але я сама добре готую!

- Головна і, на жаль, невиправна помилка-будь жінки - змагатися з матір'ю чоловіка. Наївно вважати, що з дня весілля ви стаєте для чоловіка головної на світі жінкою.

ЗАРАДИ ЧОГО ТАКІ ЖЕРТВИ?

- Щоб вас гріла думка, що це не свекруха зробила вас, а ви її! Свекруха буде вірити, що віддала сина в хороші руки, і в потрібний момент захистить вас від катаклізмів перехідного віку чоловіка, коли сивина в голову, а бес в ребро. Чоловік же буде довіряти вам і уникне неврозів від метання між мамою і дружиною. Це дозволить вам жити з ним довго і щасливо. Свекруха - зовсім не монстр, а слідувати вищеописаною інструкції - і є ЖІНОЧА МУДРІСТЬ!

Автори: психолог Гюзель Будайли і Регіна Васильєва

нагору

Свекруха і ви: невже досі не в злагоді?

 

 

Кожна мати сподівається, що дочка вдало вийде заміж, але чомусь завжди впевнена, що її син не ожениться так само вдало, як його батько. Вашій увазі чортова дюжина правил для невісток - як навчитися ладнати зі свекрухою.

1. Врахуйте, що, виходячи заміж за кохану людину, ви повинні будете прийняти його з усіма родичами. З вашою появою вони нікуди не дінуться. В зокрема, свекруха. Постарайтеся прийняти її такою, яка є, не варто намагатися її перевиховувати, в такому віці це вже безглуздо, та й нерозумно з вашого боку.

2. Ніколи не говоріть погано про свекрухи в присутності коханого. Уявіть, якщо хтось висловлюється несхвально про вашій мамі. Не дуже приємно, правда? Неприємно і чоловікові, насправді сини дуже прив'язані до матерям.

3. Перша зустріч повинна стати для вас увечері одкровень. Послухайте розповіді про їх сімейному укладі, звички, особливості стосунків. Це вам буде корисно - як правило, діти будують сім'ю, грунтуючись на досвіді своїх батьків. А свекрусі приємно, що її уважно слухають.

4. Виявляйте подяку по відношенню до свекрухи. Ви повинні дати їй зрозуміти, що любите і цінуєте її скарбом. Її син - подарунок долі для вас.

5. Зробіть з неї подругу. Пропонуйте їй свою допомогу. Але врахуйте, що все одно в її очах син завжди буде краще вас. Зрозумієте, коли станете матір'ю.

6. Питайте в неї ради. Дорослому поколінню завжди приємно поділитися своїм досвідом, навіть якщо мова йде про дрібної побутової проблеми.

7. Цікавтеся її життям, допомагайте. Але не будьте нав'язливі, не намагайтеся в своїх намаганнях сподобатися.

8. Не втрачайте надію з нею зблизитися. Розмови на жіночу тематику, одкровення допоможуть вам налагодити контакт.

9. Ніхто не закликає вас любити свекруха, як рідну матір, але поважати її ви зобов'язані. Це найближча людина вашого чоловіка, треба це зрозуміти і прийняти. Намагайтеся, щоб ваша поведінка завжди було гідним. Раптом ви зблизитеся? Краще, щоб потім вас не мучило почуття провини.

10. Дізнайтеся всі важливі дати в житті свекрухи. Ваша увага буде оцінено обов'язково.

11. Свекруха прийнято називати «мамою». Багато невістки допускають грубу помилку, пускаючись у міркування про вкладанні особливого сенсу в слово «мама», про те, що мама в житті людини одна і так далі. Все це правильно і неправильно одночасно. Вас просять називати свекруху мамою, назвіть. Вона буде чути від вас це звернення - і прийме вас як дочка. Хоче, щоб називали по імені та по батькові? Це говорить про наявність дистанції і відчуженості. Деякі свекрухи молодяться і просять називати їх по імені. В такому випадку є можливість стати близькими подругами. Висновок один: називайте її так, як вас просять, і не вирушайте в дурні міркування.

12. Відстояти свою думку можна в питаннях виховання ваших власних дітей. Тут дійсно, можна виявити твердість характеру. А краще всього, заздалегідь обговорити, яке вона готова приймати участь у житті онуків: забирати на вихідні, займатися з ними, поки ви на роботі і так далі. Головне - все обговорити.

13. Якщо, незважаючи на всі ваші старання налагодити контакт зі свекрухою, нічого не вийшло, не турбуйтеся. Зведіть спілкування до мінімуму. І не переживайте, не принижуйтеся, не заискивайте. Висновок: ваше життя - це не іспит на звання кращого і гідного дружини. Життя одне і безцінна, не витрачайте її на вічні переживання. В злагоді зі свекрухою - відмінно, а якщо не вийшло, то дивіться пункт №13.

Автор: Алекс Зелл

Джерело: http://shkolazhizni.ru

нагору

 

 

 

 ВСІ ДЛЯ ЩАСТЯ

Приборкання свекрухи

Правила сварки

Зради, зрада

Принципи здорової кохання

Міфи і правда про шлюб

Умови міцного шлюбу

 

 

 

 РЕКЛАМА

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага!!!

При використанні матеріалів сайту активне посилання на сайт обов'язкове.

Використання матеріалів сайту в книжкових виданнях тільки з дозволу автора сайту.

 

© 2014 Методична скарбничка